Galeria fotografii

szczupak

Ostatnie komentarze

Dzida stawy koło... Dzida stawy koło...
witam czy orjetuje sie ktos czy łowisko czynne w...
Autor: bog29
Warnice łowisko... Warnice łowisko...
Ktoś mógłby wyznaczyć dojazd na mapy Google...
Autor: Fasol
Wędkowanie w szwecji Wędkowanie w szwecji
Witam Wieslaw.We wrzessniu wybieramy sie z zona...
Autor: richter
Wędkarstwo w niemczech... Wędkarstwo w niemczech...
Wędkarstwo w Niemczech staje się coraz bardziej...
Autor: Leszek76
Wędkarstwo w niemczech... Wędkarstwo w niemczech...
Witam wszystkich,mam pytanie odnośnie jeziora...
Autor: Leszek76

Galeria wędkarska - Fotografie, zdjęcia wędkarskie

Wędkarstwo i wędkowanie ( 362 )
Wędkarstwo i wędkowanie

Galeria dla każdego wędkarza. Wędkarstwo i zdjęcia naszego wspaniałego hobby, pasji i tego co kryje się w słowie wędkarstwo i wędkowanie. Panowie wędkarze, wędkujące Panie, czyli Użytkownicy i Goście RTW nad wodą. Udane fotografie i nie zawsze przyzwoite obrazy. Ryby, rybki, rybeczki, sport, hobby, imprezy oraz wyprawy wędkarskie, rekreacja i turystyka nad wodą. Zdjęcia z łowisk w Polsce i zagranicznych, ciekawe miejsca wypraw z wędką na ryby. Naszym życzeniem jest, abyście zadbali o to, by Galeria była największą galerią wędkarską pełną ciekawych i pięknych dla każdego nie tylko wędkarza oka zbiorem fotografii.

Rybim okiem ( 68 )
Rybim okiem

Fotografie pod lupą, zbliżenia i makra. Zdjęcia robione z bliskiej odległości. Mając aparat z funkcją umożliwiającą zbliżenie fotografowanego elementu, często trudno powstrzymać się, aby nie wykorzystać takich ciekawych możliwości. Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Kto wie? Mówią też nie taki diabeł straszny jak go malują. Album przeznaczony dla pasjonatów i zdjęć zrobionych z bliska, albo z mistrzowską dokładnością.

Pejzaże i przyroda ( 103 )
Pejzaże i przyroda

Krajobrazy nad wodą i fotografie z drogi nad wodę, jeziora, rzeki, góry, morze i oceany wielkich pragnień. Widoki przyrody, zdjęcia przyrodnicze, panoramiczne z różnych regionów naszej pięknej Polski i zagranicy. Każdy z nas posiada tych fotografi całe mnóstwo i każdy może umieścić je w tej galerii, ponieważ tu jest na nie najlepsze miejsce. Na takich zdjęciach często widać jak piękne jest wszytsko to co nas otacza, cieszy oczy nasze i wasze.

Przynęty i zanęty ( 3 )
Przynęty i zanęty

Album wszystkiego na co łowimy lub czym nęcimy? Umieszczamy tutaj przynęty, które wykonaliśmy własnoręcznie lub które uważamy za najskuteczniejsze. Przynęty sztuczne i naturalone, woblery, błystki, pikery, muchy, robaki, przynęty roślinne, ciasta, kulki proteinowe. Jest ich setki, a nawet tysiące, niektóre uważane są za cudowne. Kiedy dobrze poznamy dany gatunek ryby, wtedy i znalezienie cudownej przynęty jest możliwe. Może macie takie? Niektóre przynęty równie dobrze służą za zanęty, wszystkie je umieszczamy w tym miejscu. Warto pochwalić się wszystkim na co łowimy lub polecamy innym.

Rozmaitości ( 30 )
Rozmaitości

Wśród rozmaitości wędkarskich najwięcej mamy różnego rodzaju sprzętu zapewniajacego nam nie zapomniane doznania. Króluje tutaj wędka, mamy ich wiele różnych rodzaji. Wybieramy ją najczęściej w zależności od metody jaką łowimy ryby jak i łowiska na jakim będziemy łowić. Oczywiście nie tylko wędka jest ważna, ale i cały pozostały ekwipunek, czyli akcesoria. W albumie tym umieszczane są zdjęcia nie tylko rozmaitości w wymiarze wędkarstwa, ale mogą być to fotografie osobliwości, a także zdjęcia spoza wędkarskiego świata.

Antygaleria ( 45 )
Antygaleria

Obrazy nie wędkarskie i mięsiarze wędkarstwa. Nieraz w galerii umieszczane są zdjęcia pozbawione kunsztu wędkarskiego, nie etyczne. Wzbudzają one kontrowersje i prowokują wiele negatywnych komentarzy. Często są to fotografie naszych trofeów wykonane w nie wędkarskim, a mięsiarskim charakterze. Od tych usmarownych błotem ryb, poprzez rzucone na gazetę, w łazienkach itp. Po takiej niefortunnej prezentacji wskazane przez użytkowników lub wybrane przez administracje zdjęcia będą umieszczone w tym miejscu.

Zawody ( 78 )
Zawody

Zdjęcia z zawodów wędkarskich. Zawody wędkarskie dzielą się na kilka rodzaji. Mamy zawody mistrzowskie, ogólnopolskie z cyklu "Grand Prix" i towarzyskie. Zawody te rozgrywane są w dyscyplinach: wędkarstwo spławikowe-gruntowe, wędkarstwo muchowe, wędkarstwo rzutowe, wędkarstwo spinningowe, wędkarstwo morskie, wędkarstwo podlodowe. Tematyka jest naprawdę obszerna i nie chodzi tutaj, aby się chwalić, tylko trzeba umieć się czym popisać.

Rekordy na plan ( 131 )
Rekordy na plan

Galeria specjalna. Wędkarskie trofea, okazy i rekordy. W tej galerii umieszczamy fotografie wędkarza i ryby, tylko konkretne ujęcia wędkarza z rybą. Okazy i rekordy, czyli to co lubimy najbardziej. W tej galerii można dodać każdą nawet najmniejszą zdobycz, ale tutaj rozmiar ma znaczenie. Coś dla ludzi o mocnych nerwach, liczy się fakt złowienia wielkiej ryby. Publikujemy tutaj najciekawsze obrazy wędkarzy - łowców i ich trofea. Reel Big Fish! Ciekawe, kto złowił w tym sezonie największą według gatunku rybę i rybę życia?

Najnowsze fotografie

Łowisko foltyniok
Łowisko foltyniok
Boleń na woblerka
Boleń na woblerka
Łowisko złoty karpik
Łowisko złoty karpik
Targi wędkarskie
Targi wędkarskie
Sandacz grudnia .
Sandacz grudnia .
Szczupak listopadowy
Szczupak listopadowy
Duży lin blisko 50
Duży lin blisko 50
Lin oczko
Lin oczko
Płoć - rybie oko
Płoć - rybie oko
Sum maluszek, ale cieszy
Sum maluszek, ale cieszy
Pstrągi trzy... na jeden trik
Pstrągi trzy... na jeden trik
Zestaw na okonia
Zestaw na okonia
Płocie i okonie
Płocie i okonie
Zatopiona łódka w błękicie
Zatopiona łódka w błękicie
Pomost nad wodą
Pomost nad wodą
Kleń pod wodą
Kleń pod wodą
Klenie pod wodą
Klenie pod wodą
Błękitna woda i raj klenia
Błękitna woda i raj klenia
Błękitna woda pełna ryb
Błękitna woda pełna ryb
Jeziora plitwickie 02
Jeziora plitwickie 02
Dodaj zdjęcie do galerii