Galeria fotografii

SMK Cedzyna 2009.

Ostatnie komentarze

Zyciowka karpia Zyciowka karpia
Dziękuje no tak wyszło bo ciężko było go...
Autor: Urwisek
Zyciowka karpia Zyciowka karpia
Ale karp 20 kg i pełnołuski, gratulacje...
Autor: Malina
Zyciowka karpia Zyciowka karpia
Data tego cuda to : 23.05.2021
Autor: Urwisek
Wędkarstwo w niemczech... Wędkarstwo w niemczech...
Czesc Nikodem, jak mozesz pomoc w zdobyciu...
Autor: Januszek
Wędkarstwo w niemczech... Wędkarstwo w niemczech...
Witam. Chętnie pomogę w załatwieniu karty...
Autor: Nikodem

O portalu RTW - Z Wędką Dookoła Świata

Wędkarstwo, łowiska wędkarskie, wyprawy wędkarskie na ryby, rekreacja i turystyka nad wodą to nasza pasja. Portal wędkarski dla miłośników wędkowania. W domenie naszej są wyprawy, łowiska, rekordy wędkarskie, królestwo rekreacji i turystyki wędkarskiej, a królem Wędkarz Roku. Portal umożliwia komunikowanie się wszystkich sympatyków wędkarstwa, stwarza warunki wymiany informacji, wiedzy, doświadczeń i poglądów między wędkarzami. Naszym i wszystkich pasjonatów wędkowania zadaniem jest też stworzenie dobrze funkcjonującej bazy / wyszukiwarki łowisk. Naszym hasłem przewodnim "Wędkarz roku" i pytanie! Kto nim zostanie? A odpowiedzią jest wspólny dialog i wszystkich wędkarzy, którzy chcą mieć głos publikacje.

Portal Wędkarski Rekreacja i Turystyka Wędkarska (RTW) ma charakter otwarty, każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu. Każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą portalu może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może to być konkretny istniejący już dział lub też całkiem nowy.

Portal stworzony dla wędkarzy i tworzony przez wędkarzy. Zamysł aplikacji jest taki, aby tworzona była przez użytkowników: działaczy wędkarstwa i każdego wędkarza, który chce działać na rzecz naszego hobby i jego przyszłości tworząc własne kategorie, pisząc na łamach portalu, tworząc standardy zachowań i zainteresowania młodszych adeptów sztuki wędkowania, mając swą twórczością wpływ na to, jak całe wędkarstwo jest postrzegane przez polskie społeczeństwo. Zatem co ciekawego znajdziemy na stronie zależy w dużej mierze od Ciebie i od tego, czy będziesz chcieć rozwijać swoją pasje. Dasz przykład, pokażesz zdjęcia w galerii, spojrzysz na wodę nad którą wędkujesz, spacerujesz, przebywasz z przyjaciółmi z większej perspektywy. Opiszesz te wody ich okolice publikując łowiska. Napiszesz artykuły o naszym wspaniałym hobby, przygodzie, sporcie, przypływie adrenaliny, skoku ciśnienia, instynkcie łowcy, rybie życia, ciszy, obcowaniu z naturą, naszej pasji, zawieraniu przyjaźni i tym co kryje się w słowie wędkarstwo. Jeśli chciałbyś zostać współtwórcą portalu napisz czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty.

RTW Portal opracowany został przez studenta informatyki, zapalonego, zagorzałego, nie ugiętego, nie strapionego, nie samowitego, nie przeciętnego, twórczego, utalentowanego ... :), w rzeczywistości tylko mniej lub bardziej doświadczonego wędkarza, poszukującego ciekawszego sposobu na spędzanie wolnego czasu nad wodą niż zapatrzenie się w czubek kija. Wędkarza pragnącego poszerzać własną i kolegów po kiju wiedzę i świadomość o wędkarstwie w Polsce i poza granicami kraju, które są niezbędne do bycia światłym wędkarzem. Pracę dedykuję wszystkim wędkarzom, którzy chcą pracować na rzecz naszego hobby i jego przyszłości, niekoniecznie bezinteresownie.

Zacytuję jedno z wędkarskich pytań. Dlaczego RTW? Ponieważ RTW to także skrót od Round The World - Dookoła Świata, a kropkę nad "i" na tej stronie należy rozumić jako "Z Wędką Dookoła Świata". Wyprawę i naszą wędrówkę zaczynamy po ciekawych miejscach wędkarskich Polski. Co mogę dodać! Żywię nadzieje, że znajdzie się ekipa, która tę przygodę napisze i będzie tego warta. Nie pytaj więc i wybierz RTW - wędkarstwo bez granic, tylko bez przesady.

Pragnę zaprosić do współpracy. Gorąco proszone o kontakt są "Grube ryby". Coroczni sponsorzy nagrody dla specjalistów wędkarstwa, którzy pracują nad hasłem i rangą "Wędkarz roku", tzn. piszą dla Was. Prawdziwy sport nie może istnieć bez sponsorów i reklamy.

Chciałbym corocznie każdemu zwycięzcy w Wędkarz roku wręczyć nagrodę. Myślę, że byłoby dobrze, kiedy wiadomym będzie co jest nagrodą na początku każdego nowego roku, czyli sezonu wędkarskiego i kto jest sponsorem nagrody. Jeżeli są tacy, którzy podzielają moje zdanie proszę o kontakt. W zamian oferuję na stronie Wędkarz roku całoroczną extra reklamę sponsora nagrody.

Z wędkarskim pozdrowieniem
Artur Malinowski, Malina
Administrator Portalu RTW

Dane strony:

  • Adres strony: www.rtw.org.pl
  • Adres e-mail: rtw[~at~]rtw.org.pl

Autor i twórca strony:

Stali współpracownicy:

  • Marcin Hajduk, **mh Srebrna gwiazda Złoty puchar Moderator