Galeria fotografii

niezły grubasek

Ostatnie komentarze

Zyciowka karpia Zyciowka karpia
Dziękuje no tak wyszło bo ciężko było go...
Autor: Urwisek
Zyciowka karpia Zyciowka karpia
Ale karp 20 kg i pełnołuski, gratulacje...
Autor: Malina
Zyciowka karpia Zyciowka karpia
Data tego cuda to : 23.05.2021
Autor: Urwisek
Wędkarstwo w niemczech... Wędkarstwo w niemczech...
Czesc Nikodem, jak mozesz pomoc w zdobyciu...
Autor: Januszek
Wędkarstwo w niemczech... Wędkarstwo w niemczech...
Witam. Chętnie pomogę w załatwieniu karty...
Autor: Nikodem

Wędkarz Roku - Konkurs wędkarski, zdobywaj punkty, podnieś swoją rangę wśród społeczności wędkarskiej, działaj i wygrywaj!

Wędkarstwo dla wielu z nas jest życiową pasją, bez której nie potrafimy normalnie funkcjonować, a czasami staje się ono nawet pewną formą nałogu. Te chwile oczekiwania na choćby niewielki ruch spławika i radość gdy złowimy swój największy okaz w życiu - to emocje, których nie da się opisać za pomocą samych słów, a napewno nie zrozumie tego osoba, która w życiu nie miała wędki w ręku.

Pasjonaci, miłośnicy połowów - te słowa najtrafniej określają społeczność ludzi zafascynowanych wędkarstwem i to właśnie z myślą o nich powstała strona RTW. Skierowana jest ona zarówno do wędkarzy - profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem jak również do amatorów, którzy dopiero rozpoczynających swoją przygodę z wędką. To doskonała platforma do dzielenia się swoją wiedzą, a także do wymiany myśli i opinii.

Zaangażowanie, olbrzymie doświadczenie, pomoc innym to niewątpliwie rzeczy, które należy docenić. W związku z tym ogłaszamy konkurs, którego celem jest obdarzenie kogoś zaszczytnym tytułem "Wędkarz Roku" oraz nagrodzenie jego starań atrakcyjną nagrodą! Konkurs jest jedyny i niepowtarzalny ponieważ liczysz się w nim jedynie Ty i Twoja wiedza, a tytuł "Wędkarza Roku" zostanie przyznany osobie, która najbardziej efektywnie będzie się dzielić swoim doświadczeniem i umiejętnościami. W konkursie nie ma znaczenia wielkość ani waga złowionej ryby i to właśnie wyróżnia go spośród innych.

Co powinno charakteryzować osobę obdarzoną tytułem "Wędkarz Roku"? Przede wszystkim zaangażowanie oraz chęć pomocy innym. Wędkujemy nie dla zabicia czasu, lecz dlatego, że sprawia to nam przyjemność. Tym bardziej ucieszyć może wiadomość, że dzięki Twojej radzie, ktoś również może czerpać większą satysfakcje z wędkowania. Nie trzeba być od razu wielkim wędkarskim "Guru", aby spróbować swych sił. Jeżeli uważasz, że Twoja opinia jest cenna i może okazać się pomocna dla innych, przedstaw ją pozostałym wędkarzom.

Każda udzielona porada przekłada się na zdobywane punkty. Można je również uzyskać za umieszczenie na naszym Portalu artykułów dotyczących szeroko rozumianej problematyki wędkarskiej - w tym realizacje własnych projektów. Ponad to punkty można zdobyć również za wskazanie nowych łowisk (może to być nawet mały staw lub duże łowisko jeszcze niezaznaczone w naszej wyszukiwarce) i opublikowanie wędkarskich rekordów (dodaj zdjęcie i pochwal się swoją największą zdobyczą - waga i długość nie są istotne, liczy się widoczna na twarzy duma z udanego połowu).

Jak zostać Wędkarzem Roku?

Nowicjusz, użytkownik naszej społeczności posiada 0 punktów. W momencie opublikowania rekordu wędkarskiego otrzymuje 1 punkt, publikując łowisko wędkarskie 2 punkty, artykuł, relacja i wiadomości wędkarskie 3 punkty (do punktacji nie zaliczamy wpisów o charakterze komercyjnym). Za oryginalne zrealizowane pomysły 5 punktów dla zaangażowanych w pasję i przyszłość naszego hobby.

Użytkownik wysyłając pierwszą publikacje otrzymuje punkty i wyższą rangę stając się jednocześnie kimś z tożsamością na stronach Portalu, dlatego też należy działać ambitnie, aby nie być tylko echem. Postać, która zgromadzi największą liczbę punktów, nie mniej niż 10 w ciągu roku otrzyma najwyższy zasłużony tytuł i na stałe wpisze się do naszej Tablicy Wędkarz Roku honorowych postaci wędkarskiej społeczności.

Punktacja, rangi i odznaczenia użytkowników

• od 1 do 3 punktów wędkarz otrzyma rangę Wędkarz Narybek Początkujący
• od 4 do 8 punktów wędkarz otrzyma rangę Wędkarz Narybek Narybek Młodszy Łowca
• od 9 do 14 punktów wędkarz otrzyma rangę Wędkarz Narybek Narybek Narybek Starszy Łowca
• od 15 do 25 punktów wędkarz otrzyma rangę Wędkarz Gruba ryba Gruba ryba Gruba ryba Nadwodny Twardziel
• powyżej 25 punktów wędkarz otrzyma rangę i odznaczenia Wędkarz Medal brązowy Gruba ryba Gruba ryba Gruba ryba Brązowy Twardziel
• powyżej 50 punktów wędkarz otrzyma rangę i odznaczenia Wędkarz Medal srebrny Medal brązowy Gruba ryba Gruba ryba Gruba ryba Srebrny Twardziel
• powyżej 100 punktów wędkarz otrzyma rangę i odznaczenia Wędkarz Medal złoty Medal srebrny Medal brązowy Gruba ryba Gruba ryba Gruba ryba Złoty Twardziel

Użytkownicy o randze specjalnej

• ranga specjalna, przyznawana tylko raz w roku Złota gwiazda Złoty puchar Gruba ryba Gruba ryba Gruba ryba Wędkarz Roku
• szczególnie zaangażowani w pasję wędkowania Gwiazda Złoty puchar Gruba ryba Gruba ryba Gruba ryba Redaktor
• szczególnie zaangażowani w pasję wędkowania Srebrna gwiazda Złoty puchar Gruba ryba Gruba ryba Gruba ryba Moderator
• szczególnie zaangażowani w pasję wędkowania Złota gwiazda Złoty puchar Gruba ryba Gruba ryba Gruba ryba Administrator

Zdobądź w Tym Roku co najmniej 10 nie przypadkowych punktów. Wyjątkowy TYTUŁ "Wędkarz Roku" przyznawany jest tylko raz w roku. Otrzymuje go osoba, która uzyska największą liczbę punktów w przeciągu 12 miesięcy za publikacje na stronach Portalu. Zaczynamy grę, nasz konkurs w styczniu, a rywalizacja o pierwsze miejsce trwa do końca grudnia każdego roku. Pamiętaj, Ty także możesz być utytułowany, dodatkowo na życzenie Twoja fotografia znajdzie się w nagłówku strony i masz gwarancje, że będziesz Numerem Jeden na Portalu RTW.

Wędkarz Roku 2021 - Chcesz mieć głos, chcesz być widoczny zdobywaj punkty i podnieś swoją rangę.

Miejsce Imię i nazwisko Login Ranga wędkarza Punkty 2021
1. Krzysztof Kmita Urwisek Wędkarz Narybek Początkujący 1

Tablica Wędkarz Roku - Zwycięzcy poprzednich lat i wędkarze których musisz poznać.

Rok Eksperci wędkarstwa, utytułowane postaci wędkarskiej społeczności
2020 Nikt nie zgromadził w 2020 roku minimalnej i wymaganej liczby punktów. Wygraj konkurs w tym roku i dołącz do ekspertów.
Remigiusz Kopiej Wędkarz Roku 2013
2013
(Nie mam motta.)
Wędkarz Roku 2013
Remigiusz Kopiej MatB Złota gwiazda Złoty puchar Gruba ryba Gruba ryba Gruba ryba Wędkarz Roku
2012 Nikt nie zgromadził w 2012 roku minimalnej i wymaganej liczby punktów. Wygraj konkurs w tym roku i dołącz do ekspertów.
Dawid Dankowski Wędkarz Roku 2010 i 2011
2011
Wędkarstwo to jest to co kocham.
Wędkarz Roku 2010 i 2011
Dawid Dankowski dawidd115 Złota gwiazda Złoty puchar Medal brązowy Gruba ryba Gruba ryba Gruba ryba Wędkarz Roku
Mariusz Maciejewski Wędkarz Roku 2009
2009
(Nie mam motta.)
Wędkarz Roku 2009
Mariusz Maciejewski bill73 Złota gwiazda Złoty puchar Gruba ryba Gruba ryba Gruba ryba Wędkarz Roku
Adam Kalinowski Wędkarz Roku 2008
2008
Zbyt mały i młody to wraca do wody
Wędkarz Roku 2008
Adam Kalinowski kalibrylant Złota gwiazda Złoty puchar Gruba ryba Gruba ryba Gruba ryba Wędkarz Roku
Krzysztof Wróbel Wędkarz Roku 2007
2007
Złów i wypuść | W życiu najważniejsza jest pasja. Nie można przeliczać na pieniądze.
Wędkarz Roku 2007
Krzysztof Wróbel Bobek199 Złota gwiazda Złoty puchar Gruba ryba Gruba ryba Gruba ryba Wędkarz Roku
Artur Malinowski Wędkarz Roku 2006
2006
Nie dwie, nie trzy jedna zawsze w przód prowadzi droga.
Wędkarz Roku 2006
Artur Malinowski Malina Złota gwiazda Złoty puchar Medal złoty Medal srebrny Medal brązowy Gruba ryba Gruba ryba Gruba ryba Administrator

Redaktorzy i moderatorzy

Każdy użytkownik ma prawo napisać wniosek do Administracji Portalu (Kontakt - link w stopce strony) o przyznanie rangi specjalnej redaktora i moderatora, pod warunkiem że jego publikacje wyrażają szczególny charakter i twórczość wędkarską: ciekawe artykuły, oryginalne pomysły etc. Redaktorzy i moderatorzy nie biorą udziału w rankingu, dołączają natomiast do Zespołu Redakcyjnego Portalu. Użytkownicy w randze specjalnej zachowują również odznaczenia otrzymane za punkty.