co to zaryba ?

Szwecja 2009.
co to zaryba ?
porownanie
co to zaryba ?

Tytuł: co to zaryba ?

Opis: w ramach lanchu -mnostwo tego tam plywalo,wagowo 2.5 do 4 kg.metoda na skorke z chlebaczasem powiesil sie teczak

Nazwa pliku: 95405983_S7300088.JPG

Data publikacji: 2010-03-06

Liczba odsłon: 8793

co to zaryba ?

w ramach lanchu -mnostwo tego tam plywalo,wagowo 2.5 do 4 kg.metoda na skorke z chleba[powierzchniowo]czasem powiesil sie teczak

Udostępnij
co to zaryba ?
co to zaryba ? w ramach lanchu -mnostwo tego tam plywalo,wagowo 2.5 do 4 kg.metoda na skorke z chleba[powierzchniowo]czasem powiesil sie teczak Ocena:Oceń! 0
  • Gwiazdki: Oceń! / 6
0 głosów

Wasze komentarze

Komentarze [3]

co to zaryba ? plywaly tego tam setki -branie co pare minut,atakowaly je foki, mialem kilka bran od nich-wyciagaly duzo zylki, konczylo sie upaleniem jej -odnosnie ryb,kumpel je upiekl- mieso nie ciekawe we smaku-ale walka super, bardzo silne ryby!!! 6 co to zaryba ? co to zaryba ?
co to zaryba ? Zdecydowanie mulet, zwykle nie biorą dobrze, bawią się przynętą, na zacięcie trzeba czekać, ale najczęściej jest to ładna sztuka. Z informacji wędkarzy wiadomo, że często w jelitach mają robactwo i zapach nie ciekawy, ale fajnie jest złowić muleta, bo nie każdy to potrafi, hi hi. 6 co to zaryba ? co to zaryba ?
co to zaryba ? to chyba mullet, a raczej na pewno, jezeli pływało tam ich kilkanaście sztuk (żyją stadnie) -polska nazwa cefal gratuluje takiego okazu 6 co to zaryba ? co to zaryba ?

Biuletyn

Zapisz się na biuletyn i odbierz prezent! Cenny przepis na ciasto, skuteczną przynętę na leszcze i inne ryby.

Odnośniki

Copyright © 2006-2024 RTW.org.pl [ 4105852 ] Rekreacja i Turystyka Wędkarska. Made with ♥ Design by Malina.

PLPL ENEN

Konto użytkownika