Naturalnie złamane woblery

Zdobyć wyjątkowego woblera to nie lada sztuka. Zakupienie prawdziwej perełki to ogromne szczęście. Woblery Corona Fishing zostały wykonane przez znakomitego pstrągarza. Wszystkie kilkakrotnie testowane, sprawdzane w naturalnych warunkach. Najwyższej jakości rękodzieło w Polsce.

Łamańce to największa tajemnica spinningistów uganiających się za rekordowymi pstrągami, kleniami czy jaziami. To woblery unikalne, bardzo trudne w wykonaniu. Nasze wobki to rękodzieło z najwyższej... śmiało możemy powiedzieć światowej półki. Do produkcji woblerów łamanych zostało wykorzystane specjalne ciężkie drewno, które pozwala zastosować wręcz minimalne obciążenie przynęty. Przez to prowadzony Wobler pracuje wyjątkowo naturalnie nie budząc podejrzeń cwanego drapieżnika. Wyjątkowe, realistyczne malowanie idealnie komponuje się ze środowiskiem dzikiej rzeki.

Naturalnie złamane woblery - SykitKoza to maleńka rybka zamieszkująca wody krainy pstrąga. Bardzo często też występuje w łowiskach gdzie złowimy klenia, brzanę czy jazia. Koza to przysmak Wielu drapieżnych ryb. Wyjątkowo delikatnie pracujący woblerek, kopiący sterem po żwirowatym dnie to idealna przynęta na cwane "prądowe" ryby. Sykit sprawdza się praktycznie przez cały rok, bez względu na porę dnia czy temperaturę. Sykit to naturalny pokarm dzikich ryb.

Naturalnie złamane woblery - MeresStrzebla potokowa to rybka, którą od wielu lat najbardziej cenią pstrągarze i oczywiście pstrągi. Strzebelka to wzór pstrągowego woblerka. Migotliwa praca ogonka, lekkie kolebanie przedniej części przynęty. Delikatna, wręcz misterna praca naszego łamańca to elementy wiernie naśladujące znoszoną nurtem rzeki rybkę, realistyczne malowanie pozwala zastosować woblerka Meres przez cały pstrągowy sezon od początków stycznia do końca sierpnia. Meres doskonale sprawdza odcinkach rzeki z piaszczystym i żwirowym dnem. Aha... w okolicach czerwca pomaluj lekko brzuszek Meresa na czerwono. Koniecznie!

Naturalnie złamane woblery - KobelNajwiększy z grupy naszych łamanych woblerków. Wykonany tak, aby naśladował śliza. Pracuje w charakterystyczny wężykowaty sposób, dodatkowo podczas prowadzenia migocze bokami i leciutko lusterkuje. Doskonale sprawdza się podczas prowadzenie w poprzek nurtu i dość głębokich miejsc z wolnym nurtem. Kobel to wobler nie tylko na pstrąga. Charakter jego pracy oraz odpowiednie malowanie podpowiada aby zastosować go na szczupaka czy sandacza.

Naturalnie złamane woblery - ZgarZgar to głowacz w każdym milimetrze. Kolorystyka, kształt i idealna wręcz, głowaczowa praca. Prawdopodobnie jest to pierwszy wobler o takiej pracy, jakiego widzieliście. Kształt głowy Zgara jest bardzo specyficzny - podwójnie wklęsły. Długi ster i szeroka głowa powoduję ze przynęta natychmiast osiąga około 60-80cm głębokości. Kiedy Zgar zaczyna dotykać sterem dna, ukazuje swą niesamowitą akcję. Bardzo drobno pracujący ogonek, stabilnie kolebiący się przedni element i najważniejsze: kilkucentymetrowe ucieczki na boki. Tak pracujący Zgar idealnie naśladuje uciekającego przed drapieżnikiem głowacza.

Texalium Autor: Texalium
Kategoria: Przynęty i zanęty
Udostępnij

Wasze komentarze

Komentarze [2]

Naturalnie złamane woblery Autor wpisu zostawił informacje Corona Fishing - na stronie możesz kupić takiego woblerka. 6 Naturalnie złamane woblery Naturalnie złamane woblery
Naturalnie złamane woblery witam mozna zakupic u ciebie takie woblerki 6 Naturalnie złamane woblery Naturalnie złamane woblery

Biuletyn

Zapisz się na biuletyn i odbierz prezent! Cenny przepis na ciasto, skuteczną przynętę na leszcze i inne ryby.

Odnośniki

Copyright © 2006-2024 RTW.org.pl [ 4175810 ] Rekreacja i Turystyka Wędkarska. Made with ♥ Design by Malina.

PLPL ENEN

Konto użytkownika