Wędkarski kalendarz brań - Biblia wędkarza, Księga brań

Księga Brań, profesjonalny i skuteczny kalendarz brań ryb, z którego dowiesz się kiedy, jakie ryby łowić

Sprawdzony kalendarz brań ryb

Jako osoba obeznana w sztuce wędkowania doskonale wiesz, że łowienie drobnicy nie jest trudne. Na znajomych, wędkarzach i wędkarkach nie robi to większego wrażenia. Można wręcz powiedzieć, że na ilość łowią zawodowcy na zawodach, dla wędkarza rekreacyjnego liczy się jakość i przygoda. Dlatego ze strony kolegów po kiju większe uznanie zdobędziesz, gdy złowisz grubą rybę, okaz klasyfikujący się do norm medalowych. Ale prawdziwym łowcą okazów i doskonałym wędkarzem staniesz się, kiedy nauczysz się oraz udowodnisz sobie i światu, że potrafisz łowić grube, piękne i rekordowe ryby z gatunku, na którym Ci zależy. W dodatku zrobisz to, planując samodzielnie: czas, miejsce, metodę, zanętę i przynętę.

Jak to zrobić?

Zapewne wiesz, że liczą się umiejętności. Jednak nie bez znaczenia są również: łowisko, wybór zanęty oraz przynęty. Sporo zależy też od metody wędkowania oraz sprzętu.

To wszystko prawda. Jednak nie daje Ci to przekonania graniczącego z pewnością, że połów będzie udany.

Wyobraź sobie, że chcesz zrobić zakupy spożywcze. Wiesz, gdzie znajduje się sklep i co oferuje. Masz pieniądze. Mimo to nie zaspokoisz swoich potrzeb, jeśli wybierzesz się do punktu przed jego otwarciem lub po zamknięciu.

Podobnie jest z łowieniem ryb. Dobrze wiedzieć, kiedy i które najlepiej biorą. To zdecydowanie zwiększa prawdopodobieństwo udanych połowów. Zły czas na połów jednego gatunku często oznacza dobry okres żerowania drugiego. Wykorzystaj to! Jak?

Z wędkarskim kalendarzem brań łatwo i szybko ustalisz najkorzystniejsze do połowu miesiące dla 23 gatunków – bardziej cenionych przez wędkarzy ryb (boleń, brzana, jaź, karaś, karp, kleń, leszcz, lin, miętus, okoń, płoć, sandacz, sum, szczupak, węgorz) i mniej popularnych.
Będziesz mieć niezbędną wiedzę warunkującą pomyślne wędkowanie.

Wędkarski kalendarz brań

Ale to nie koniec korzyści wynikających z posiadania kalendarza brań. Dzięki niemu przedłużysz sezon do 12 miesięcy. W kalendarzu brań opisany jest nie tylko okres od wiosny do jesieni. Dodatkowo znajdziesz w nim informacje o rybach, które możesz łowić z powodzeniem w okresie zimowym. Będziesz mógł oddawać się swojemu ulubionemu zajęciu przez okrągły rok. Wiesz, co to oznacza, prawda?
Jeszcze więcej przyjemności z obcowania z naturą i satysfakcji z wędkowania oraz częstsze chwile wytchnienia.

Z poradnika dowiesz się, który miesiąc jest najlepszy, kiedy brania są bardzo dobre, dobre, a kiedy tylko dostateczne. Otrzymasz również wskazówki, gdzie, jak i na co łowić, żeby z każdej wyprawy wracać do domu z uśmiechem na twarzy i zawsze z dumą prezentować swoje rezultaty.

Wędkarski kalendarz brań Wędkarski kalendarz brań
Wędkarski kalendarz brań Wędkarski kalendarz brań

Dlaczego jeszcze, poza wymienionymi profitami, miałbyś zainwestować w ten e-book? Czym różni się on od innych tego typu publikacji?

Księga brań powstała na bazie wieloletniego doświadczenia autora, który potrafi z jednej wyprawy wrócić z trzema rybami na złoty medal, kilkoma na srebrny i brązowy. W pracy nad e-bookiem wykorzystał on także swoje obserwacje, analizy i rozmowy z szerokim gronem wędkarzy. Następnie skonfrontował wnioski z dotychczasowymi ustaleniami środowiska. Tak stworzył publikację stanowiącą esencję praktycznej wiedzy wędkarskiej.

Kalendarz brań 2023

Zostań szczęśliwym posiadaczem kalendarza brań

Wędkarski Kalendarz Brań - Księgę Brań możesz mieć już za 27 zł. Zainwestujesz raz, a korzyści z zawartej w e-booku praktycznej wiedzy będziesz czerpać już zawsze.

Uwaga! W cenie wartościowej publikacji otrzymasz bonus.

Oto szczegóły:

BONUS

Kalendarz Wędkarski 2024 (format A4) obrazujący intensywność brań ryb w oparciu o fazy księżyca. Kalendarz nazywany Kalendarzem Księżycowym, który wielu z nas wędkarzy traktuje jako wyrocznię szczególnie ci, którzy wierzą we wpływ faz księżyca na aktywność ryb. I co ciekawe doświadczenia wędkarzy rzeczywiście wskazują, że obserwacja księżyca pozwala uzyskać lepsze wyniki podczas wędkowania.

Nieważne, czy Twój staż z kijem liczysz w dekadach, czy dopiero zaczynasz przygodę z wędką. Sprawdzone, przetestowane przez autora informacje i porady zawarte w kalendarzu brań pozwolą Ci stać się lepszym wędkarzem.

Dowiedz się, kiedy masz największe szanse na złowienie ryby, z której będziesz dumny

Wędkarski kalendarz brań

Wędkarski Kalendarz Brań

POLOWANIE NA GRUBE RYBY

Masz dość łowienia drobnicy? Chcesz częściej łowić medalowe ryby na dobrze zaplanowanej wyprawie? Masz ambicje, by zaimponować kolegom po kiju?

Zainwestuj w wędkarski kalendarz brań! Dzięki zawartym w nim informacjom, będziesz czerpać profity z połowów już do końca swojej przygody z wędką.

Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej i przejdziesz do bezpiecznego formularza zamówienia.

W kalendarzu brań zawarto wiedzę o zwyczajach ryb i zwrócono szczególną uwagę na ich aktywność. To z kolei prowadzi do wyciągnięcia wniosku, że wybrane ryby najlepiej jest łowić w ściśle określonych porach roku. Otrzymasz tu kluczowe informacje kiedy i na jakie ryby jest sezon oraz istotne wskazówki przy planowaniu wypraw wędkarskich. Ustalenie dobrego okresu żerowania gatunku pomaga w uzyskaniu pożądanych wyników w postaci większej liczby brań oraz połowie dużych ryb. Poza tym okresem o wymarzony okaz jest znacznie trudniej. Warto również zauważyć, że zły czas na połów jednego gatunku oznacza często dobry okres żerowania drugiego gatunku. Nie narzekaj więc, że tego dnia ryby nie brały. Po prostu nie wiedziałeś, który gatunek warto wtedy łowić. Jednak z pomocą książki szybko nauczysz się, jakie ryby biorą w określonych porach roku oraz w jakich miejscach najczęściej występują określone gatunki. Pozwoli Ci to jeszcze lepiej zrozumieć naturę tych zwierząt, a tym samym rozwinąć swoją pasję oraz podnieść umiejętności wędkarskie. Z kalendarza brań dowiesz się również, jakie metody i przynęty stosować, by łowić konkretne gatunki ryb.
Zaplanuj swoją doskonałą wędkarską przygodę!

Biuletyn

Zapisz się na biuletyn i odbierz prezent! Cenny przepis na ciasto, skuteczną przynętę na leszcze i inne ryby.

Odnośniki

Copyright © 2006-2024 RTW.org.pl [ 4248831 ] Rekreacja i Turystyka Wędkarska. Made with ♥ Design by Malina.

Konto użytkownika